Запчастини з Європи за 5-6 днів
вул. Машинобудівників 1, с.м.т. Чабани

(067)239-90-23

(067)509-60-00

Запчастини до техніки
Сортування:

Opall-Agri (Чехія) Запчастини Опал Агрі

Про Opall-Agri

Техніка для обробки ґрунту чеської компанії Opall-Agri завоювала довіру споживача не тільки у себе на батьківщині, але і на території всієї Європи. Компанія існує не так давно, з 1995 року. За кілька років невеликий ремонтний цех перетворився на справжній завод, який виготовляє сільськогосподарську техніку, призначену для обробки землі. Але і це ще не все - компанія виготовляє оригінальні змінні запчастини Opall-Agri до будь-якого з випущених агрегатів.

Опал-Агрі пропонує наступні машини високої якості:

  • плуг Opall-Agri (оборотний навісний і оборотний напівнавісний);
  • дискова борона Opall-Agri;
  • стрижневі й комбіновані культиватори;
  • компактор;
  • дисковий лущильник.

І це ще не все! З кожним роком асортимент продукції збільшується, вже існуюче обладнання вдосконалюється - прогрес не стоїть на місці. А тепер розповімо докладніше про найбільш затребувану продукцію компанії.

Дискова борона Opall-Agri

Дискова борона Опал Агрі здатна працювати в будь-яку погоду і на будь-якому ґрунті. Спеціальні підвіски регулюють висоту корпусу і глибину проникнення в грунт. Управління агрегатом спрощено, замінити запчастини Опал Агрі можна, не вибиваючись з робочого ритму. Дискова борона Опал Агрі кріпиться до трактора будь-якого типу, маневрена, легко приводиться в робочий режим.

Плуг Opall-Agri

Оборотний плуг Opall-Agri в стані обробити як глинистий, так і кам'янистий ґрунт. Спеціальний захист (зрізний болт, пружинний механізм нон-стоп) надовго захистить техніку від пошкоджень. Висота і ширина оранки регулюється прямо з кабіни трактора (будь-якої моделі) за допомогою гідравлічної системи. Оборотний плуг Opall-Agri виготовлений з міцної загартованої сталі товщиною 10 мм.

Запчастини Opall-Agri

Замовити надійну техніку Opall-Agri можна, скориставшись послугами інтернет-магазину сільгосптехніки «Агро Партс», де кожного відвідувача чекає повний каталог техніки і запчастин.

Магазин сільгосптехніки «Агро Партс» поставляє будь-які запчастини Opall-Agri, такі як:

  • шестерня редуктора
  • ніж польової дошки правий
  • ніж польової дошки лівий
  • інші запчастини Опал Агрі.

Підготовлені та компетентні консультанти швидко підберуть найбільш оптимальний варіант техніки, який найкраще відповідає оброблюваному ґрунту (Europa, Jupiter, Saturn, Neptun, Pluto, Merkur). Повний каталог запчастин задовольнить будь-якого покупця. Всього кілька хвилин і техніка або оригінальні запчастини Опал Агрі попрямують в ваш населений пункт України, де б Ви не були! Швидка доставка, установка, гарантійні зобов'язання - це ознаки надійного постачальника, який несе відповідальність за свою техніку і займає високу позицію на європейському ринку.

Також магазин сільгосптехніки «Агро Партс» пропонує широкий вибір запчастин на плуг  і запчастин до борони інших відомих виробників.